OBCHODNÍ PODMÍNKY

Veškeré objednávky uskutečněné prostřednictvím internetového obchodu www.galerie–bergr.com jsou závazné. Odesláním kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a reklamačním řádem, a že s nimi souhlasí v plném rozsahu.

DODACÍ PODMÍNKY

Objednané zboží bude dodáno na Vaši adresu balíkem České pošty. Při platbě předem na účet bude zásilka odeslána v den přijetí platby na účet, max. druhý  pracovní den. Při platbě dobírkou bude zásilka odeslána v nejkartším možném termínu.


Každý tisk je podložen pevnou mikrovlnnou lepenkou, uzavřen ve folii a je tak chráněn před možným poškozením, ke kterému by mohlo dojít při manipulaci s "volnými listy". Tento estetický a praktický způsob adjustace volných listů ocení naši zákazníci i galeristé. Po objednání obdržíte plochý balíček s dokonale rovným tiskem. Nebudete mít tedy žádné problémy s "tvarovou pamětí" srolovaného tisku.PLATEBNÍ PODMÍNKY

Hotově při osobním převzetí za Modrými dveřmi v Galerii Bergr, Stará ul.30, Ústí nad Labem, tel.:603757477

Platba bankovním převodem: Částka vč. poštovného je uhrazena kupujícím před odesláním zásilky na náš bankovní účet.

Číslo účtu:1127126019/3030
Majitel účtu: Dagmar Bergrová
Var. symbol: číslo objednávky

Dobírka: Částka vč. poštovného a dobírkového poplatku je hrazena kupujícím při převzetí zásilky.

U všech objednávek nad 2.500 Kč je poštovné i balné zdarma!


ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY ZE STRANY KUPUJÍCÍHO

Objednávku lze zrušit bez udání důvodu do 24 hod po jejím odeslání nejlépe telefonicky:+420 603 757 477 nebo e-mailem zaslaným na adresu: dasha.bergrova@gmail.com

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Kupující má dle občanského zákoníku právo do 14 dnů odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodů. Před odesláním vráceného zboží nás, prosím, kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.

POSTUP PŘI VRÁCENÍ ZBOŽÍ: Zboží je nutno vrátit do 14 dnů od jeho dodání. Nepoužité a nepoškozené zboží zašlete zpět v původním obalu. Neposílejte vrácené zboží jako dobírku (nebude přijata). Vrácení peněz bude provedeno bankovním převodem nebo složenkou do 14 dnů.

ZÁRUKA A REKLAMAČNÍ ŘÁD

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční doba 24 měsíců.

POSTUP PŘI UPLATNĚNÍ REKLAMACE: Před odesláním reklamovaného zboží nás, prosím, kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (605 877 992) a zboží zašlete na naší adresu. Neposílejte reklamované zboží jako dobírku (nebude přijata). Do zásilky uveďte důvod reklamace. Reklamace bude vyřízena neodkladně, maximálně do 30-ti dnů od jejího vzniku. Vyjádření Vám bude zasláno e-mailem.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Informace o našich zákaznících jsou uchovány v souladu s platnými zákony České republiky.

OTI1OGJmO